• Atsiskaitymas

  Atsiskaityti už elektroninėje parduotuvėje sportpoint.lt įsigytas prekes galite šiais būdais:


  GRYNAISIAIS PINIGAIS ARBA BANKO KORTELE PRISTATYMO METU

  Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, atsiskaityti už prekes galėsite ne užsakymo metu, o grynais pinigais arba banko kortele sumokėdami kurjeriui prekių pristatymo metu. Atsiskaitymas kurjeriui galimas tik pristatant prekes Lietuvos teritorijoje. Ši paslauga papildomai apmokestinama 1 € mokesčiu.

  Dėmesio! Jei planuojate atsiskaityti grynais pinigais, pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

   


  PER MOKĖJIMAI.LT SISTEMĄ

  Pasirinkę mokejimai.lt sistemą jūs galėsite atsiskaityti:

  • Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės pagalba
  • parduotuvių MAXIMA kasose
  • kioskuose pažymėtuose "Lietuvos spauda" ir "Rkiosk"  ženklais visoje Lietuvoje.

  Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į Mokėjimai.lt sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą.
  Norint atsiskaityti MAXIMA kasose arba spaudos kioskuose, privalėsite atsispausdinti specialų kvitą su brūkšniniu kodu, kurį reikės pateikti kasoje. Todėl norėdami atsiskaityti šiais būdais, turite turėti spausdintuvą.

  Apmokėjimą per Mokėjimai.lt matysime iš karto, todėl atsiskaitant šiuo būdu, Jūsų užsakymo vykdymo laikas bus trumpiausias.

   


  PER PAYPAL SISTEMĄ

  PayPal - dažniausiai naudojama atsiskaitymo už internetinius pirkinius forma visame pasaulyje. PayPal turi virš 100 milijonų narių sąskaitų 190 pasaulio šalyse ir regionuose.  Apmokėjimą per Paypal sistemą matysime iš karto.
  Svarbu: pasirinkus šį apmokėjimo būdą prekes siųsime tik "PayPal" paskyros savininkui ir tik "PayPal" paskyroje nurodytu adresu.

   


  BANKINIU PAVEDIMU

  Pasirinkus šį būdą, apmokėjimą atliksite pagal duomenis, kurie bus pateikti užsakymo patvirtinimo elektroniniame laiške. Šiame laiške bus nurodyta suma, banko sąskaitos numeris bei visa kita informacija, reikalinga mokėjimui atlikti. Šiuo būdu pinigai į mūsų sąskaitą patenka per 1 (vieną) darbo dieną. Šis laikotarpis gali būti ir ilgesnis dėl banko, iš kurio darote pavedimą, vidinių procesų, valstybės, kurioje jis įsikūręs, ar kitų veiksnių.