• Batų video apžvalgos

   

  #6 adidas Pro Bounce 2019 krepšinio bateliai

  Turbūt labiausiai perkami praėjusių metų adidas krepšinio bateliai atsinaujina. Debiutiniais metais jie užtikrintai įsitvirtino tarp rinkos lyderių ir buvo matomi tiek NBA aikštelėse, tiek tarpmokyklinėse varžybose. Geras parketo pojūtis, sukibimas, komfortas ir amortizacija – visos šios savybės bateliuose puikiai subalansuotos. Išskirti būtų galima šoninį slydimą / stabdymą, kurio metu pėda saugiai ‘užrakinama‘ batelių viduje. Batelius galima rinktis tiek žemu, tiek aukštu auliuku, kuris bus tinkamas pasirinkimas pergyvenantiems dėl čiurnos stabilumo. Batviršyje dominuoja tvirta tekstilė, kuri pasirūpins pėdų ventiliacija. adidas jau spėjo išleisti galybę šio modelio spalvų, turėtum nesunkiai priderinti prie savo komandos aprangos


  #5 Nike Zoom Rize krepšinio bateliai

  Nike Zoom Rize krepšinio bateliai pakeitė 10metį aikštelėse karaliuvusius Hyperdunk batelius. Pirmas įspūdis nenuvilia – bateliai paveldėjo visas geriausias savo pirmtako savybes. Pagrindinis akcentas – 10mm storio Zoom oro pagalvė, kuri išdėliota beveik per visą pado ilgį. Oro pagalvė suslėgta 20PSI – tikrai pajusi kaip suspausta ji spriegia atgal. Abejingų likti netūrėtų – batelių amortizacija 10 balų.​

   


  #4 adidas Dame 5 krepšinio bateliai

  Jau 5 – asis ir kol kas didžiausias adidas atradimas daugumos krepšininkų tarpe.  Šis modelis pasirodė dar 2019 - ųjų pradžioje ir per gerą pusmetį nė kiek nenuvertėjo, atvirkščiai – internetas lūžta nuo gerų atsiliepimų. Netiki? Google!

  Bateliai kurti labai staigiam žaidėjui, todėl išsiskiria savo stabilumu. Ugtelėjo batelių auliukas, kurio vidus anatomiškai išformuotas. Gerokai praplatėjo padas pirštų srityje. Viena pastebimiausių dizaino detalių – šoninis sparnas, kuris užrakina pėdą šoninių judesių metu. Stabilu!

  Atkreiptinas dėmesys - batelių kaina. Retas atvejis kai NBA superžvaigždės vardinių batelių kaina vos vos perkopia 100EUR ribą. 


  #3 adidas Marvel D.O.N. Issue #1 krepšinio bateliai

  Determination Over Negativity (ryžtas prieš negatyvumą) - tai frazė telpanti į tris raides batelių pavadinime, kartu puikiai apibūdinanti supertalento charakterį. Donovan yra didelis komiksu gerbėjas ir šis batelių leidimas yra  dedikuotas superherojui - Spider-Man. Batelių spalvos atspindi Donovan'o paauglystę, bei Dame 4 Venom batelius, kuriuos D. Mitchell'as dėvėjo 2018 metais, kai laimėjo NBA dėjimų konkursą.

  Pagrindinis Donovan'o siekis kuriant šiuos batelius kartu su adidas inžinieriais buvo žema kaina, kad batelius galėtų įpirkti kuo daugiau žmonių. Šis prašymas buvo išgirstas - tai pirmieji vardiniai NBA žvaigždės bateliai, kurių kaina nesiekia 100Eur.

   


  #2 adidas PRO BOUNCE krepšinio bateliai

  Tik rudenį pasirodęs ir dar ilgos istorijos neturintis siluetas jau spėjo pelnyti mūsų simpatijas. Netgi daugiau! Jau dabar šiuos batelius vadiname šių metų favoritu. Dėl nežinomų priežasčių adidas eliminavo sėkmingą Crazy Explosive batelių seriją ir ją šiemet keičia Pro Bounce bateliai. Šių batelių kaina gerokai žemesnė nei Crazy Explosive, o produktas, mūsų akimis, stipriai lenkia eliminuotąją seriją. Tai lengvi bateliai, bet kartu ir tvirtai sudėti. Tvirtas tekstilinis batviršis stabilizuoja koją ir kartu gerai ventiliuoja orą. Lankstus batelių padas ne tik gerai absorbuoja smūgius, tačiau atsistatydama suspausta pado medžiaga veikia kaip spyruoklė, kuri grąžina energiją. Žodžiais sunku nupasakoti, apsiavus suprasi.


  #1 adidas DAME 4 krepšinio bateliai

  Portland Trail Blazers superkrepšininko Damian Lillard ketvirtieji vardiniai bateliai. Bateliai, į kuriuos žiūrėdamas pasimeti – eiti į krepšinio aikštelę ar autis prie džinsų į gatvę? Savitas dizainas ir nepaprastas patogumas surado daug gerbėjų profesionalų tarpe. Neslėpsim, Dame bateliai mūsų parduotuvėje buvo vieni trokštamiausių praėjusį sezoną. Tikim jais ir šiemet. Žemas, lengvas, greitas – turbūt šie trys žodžiai geriausiai apibūdina tiek Dame 4 batelius tiek žaidėją, kuriam jie sukurti. Dėl kojinės tipo batviršio aunantis teks pavargti, tačiau rezultatas nepaliks abejingų – pojūtis lyg be batų. Puikus pasirinkimas nenustygstančiam vietoje.