• Komandoms

              

   

  KAS MES TOKIE?

  Jau daugiau nei 10 metų padedame Lietuvos komandoms, klubams ar įmonėms gražiai atrodyti tiek varžybų metu, tiek laisvalaikiu. Daugiausia patirties turime su krepšinio, futbolo, rankinio, bėgimo klubais bei įmonėmis, kurios rūpinasi savo įvaizdžiu ir darbuotoju sveikatinimu. Dirbame tiek su profesionaliais klubais, tiek mėgėjų komandomis. Nors esame įsikūrę Vilniuje, tačiau padedame organizacijoms visoje Lietuvoje, o kartais ir už jos ribų. 

  Jei turite komandą, būtinai pasitarkite su mumis. Ilgametę patirtį turintys šios srities profesionalai rekomenduos geriausią, gražiausią, patogiausią aprangą už Jums priimtiną kainą.

   


  KOMANDA

  AUGUSTINAS

  Vienas pirmųjų mūsų šeimos narių, kuris su komandiniais pardavimais dirba nuo 2000 metų. Save apibūdina kaip multiinstrumentalistą. Didžiąją dalį gyvenimo siejęs su krepšiniu, dabar mieliau laisvalaikį leidžia būriuodamas, žaisdamas tenisą ar snowboard'indamas. 

  Visi klausimai susiję su - B2B, futbolu, rankiniu ir kitomis sporto šakomis.

  Kontaktai:

  Augustinas Kubiliūnas

  +3706 144 5500 | augustinas@sportpoint.lt

  J. Jasinskio g. 14A, 01112 Vilnius

     

  MEDA

  Trumpiau mūsų šeimoje vadinama MJ. Nuo vaikystės sukasi krepšinio pasaulyje, todėl daugeliui iš Jūsų jau gerai pažįstama! Po darbo mėgsta apsilankyti wakepark'uose arba klaidžioti senamiesčio gatvelėmis. Skiriamasis ženklas - ausinukai ir šypsena. Jei nori daugiau susipažinti ir pasikonsultuoti - susisiekite!

  Visi klausimai susiję su - krepšiniu, bėgimu, papildais.


  Kontaktai:

  Meda Juškaitė

  +3706 468 2388 | krepsinis@sportpoint.lt

  J. Jasinskio g. 14A, 01112 Vilnius


   

   


  MUMIS PASITIKI

  Vilniaus Rytas 

   

  Klaipėdos krepšinio klubas Neptūnas

   

  Krepšinio klubas Prienai

   

  Sostinės krepšinio mokykla

   

  Utenos futbolo klubas Utenis

   

  Klaipėdos futbolo klubas Atlantas

   

  Kiti projektai