Prekių katalogas

Hoka One One batai, drabužiai

  • Apie Hoka One One

    Hoka One One - bėgimo batų prekės ženklas, kurį 2009 metais įkūrė du prancūzai Jean-Luc Diard ir Nicolas Mermoud. Prekės pavadinimas Maorių kalba reiškia Skristi Virš Žemės. Prekės ženklo misija – sukurti batus, kurie leistų nubėgti toliau įdedant mažiau pastangų ir užtikrinti patogų ir minkštą procesą.

    Hoka One One istorija prasidėjo, kai Jean-Luc Diard ir Nicolas Mermoud, abu patyrę ultrabėgikai, ieškojo batų, kurie suteiktų daugiau amortizacijos ilgų treniruočių ir kalnų varžybų metu. Jų įkvėpimu tapo Tarahumara gentis iš Meksikos Vario Kanjonų. Gentis garsėja savo gebėjimu bėgti ilgas distancijas ir tai daro dėvėdami savo gamybos klumpes. Jean-Luc Diard ir Nicolas Mermoud nusprendė sukurti batus su didesniu nei įprastai viduriniu padu, kuris suteiktų daugiau stabilumo, bei užtriktintų minkštumą bėgant nuo kalno. Jie pristatė Hoka One One batus, kurie greitai išpopuliarėjo tarp ultrabėgikų bei bėgikų, kurie ieškojo batų su didesne amortizacija.

    Bėgant metams Hoka One One tapo populiariu prekės ženklu tarp visų lygių bėgikų ir išplėtė savo gaminių asortimentą įtraukiant drabužius ir aksesuarus. Prekės ženklas išgarsėjo dėl didelių tarppadžių, suteikiančių nepakartojamą ‚plūduriavimo‘ pojūtį bėgant, bei itin lengvos konstrukcijos, dėl kurios batai yra vieni lengviausių rinkoje. 

Vasaros išpardavimas ---> Sutaupyk!