Prekių katalogas

Tolimesnė perspektyva

 • Tolimesnė perspektyva

  Įprasta bėgimo rutina nekelia iššūkių, norisi įrodyti sau, kad gali daugiau ir pakelti savo treniruotumą į kitą lygį?

  Pagrindinis tikslas startuojant savarankiškai yra išvengti kuo daugiau pradedančiojo bėgiko klaidų. Žymiai smagiau mokytis iš svetimų klaidų, pačiam išvengiant didesnių nesklandumų. Netikslus krūvio planavimas, savo jėgų pervertinimas, neefektyvus atsistatymas, bėgimas per daug intensyvioje širdies ritmo zonoje ir pan. gali apkartinti pirmąją pažintį su bėgimu. Išvengus šių klaidų įgysime šiokius tokius pamatus leidžiančius mėgautis bėgimu be jokio skausmo.

  Treniruočių sistema

  Siekiant didesnių iššūkių (pirmas pusmaratonis, maratonas, 5 ar 10 kilometrų varžybos) rekomenduojame sportuoti kartu su bėgimo treneriu pagal individualiai sudarytą treniruočių programą. Internete apstu įvairių treniruočių programų, tačiau dirbant personaliai, kartu su bėgimo treneriu nusistatytus tikslus pavyks įveikti žymiai greičiau. Bėgimo treneris sudėlios treniruočių krūvį pagal kartu nusibrėžtą tikslą, padės įvardinti silpnąsias vietas, pasidalins naudingais patarimais, atsakys į daug su bėgimu susijusių klausimų ir neš ženklią dalį atsakomybės ruošiantis pirmiesiems startams. 

  Bėgimo varžybos

  Vieniems šie renginiai kelią stresą ir baimę, kitiems tampa puikia galimybe ilgas treniruočių valandas atšvęsti pasivaržant su įvairaus pajėgumo bėgimo entuziastais. Bėgimo varžybos gali tapti smagiu savaitgalio praleidimo būdu, aplankant skirtingus Lietuvos, Europos ar Pasaulio kampelius.
  Iš anksto suplanuotos bėgimo varžybos suteikia papildomos motyvacijos bendrame treniruočių procese, kuomet kiekviena treniruotė ar išbėgimas suteikia dar daugiau prasmės ir atsakomybės.

  Kūno stiprinimas

  Bėgimas - daugelio sporto šakų pamatas. Tačiau daugelis bėgimo entuziastų užsikrėte šia sporto šaka pamiršta ar ignoruoja bendrą kūno raumenyno stiprinimą. Nesvarbu ar horizonte laukia maratono distancija ir nusprendei apsiriboti 5 kilometrų bėgimu raumenyno stiprinimas padės pilnavertiškai gerinti kūno kondiciją ir prisidės prie puikesnės savijautos bėgant. Pradžioje siūlome startuoti nuo įprastos mankštos ir taip prijungti vis platesnį spektrą jėgos ir mobilumo pratimų. Vienas ar du kartai per savaitę neatims daug laiko, tačiau pagerins bendrą raumenyno tonusą, o bėgimo rutinai suteiks kiek daugiau dinamikos

Birželio mėnesio pasiūlymai su -25%