Prekių katalogas

Ko reikia pradedančiam bėgikui?

 • Ko reikia pradedančiam bėgikui?

  Pirkiniai padėsiantys pakelti komforto lygį bėgant.

  Gera savijauta bėgant yra neatsiejama nuo profesionalaus inventoriaus. Keli taiklūs pirkiniai gali ženkliai pagerinti pojūčius bėgant ir netgi apsaugoti nuo traumų ar nemalonių pojūčių. Pirkinius skatiname rinktis atsakingai, išbandant ir vis pridedant vieną ar kitą svarbų komponentą. 

  Bėgimo bateliai

  Numeris vienas prioritetų sąraše – bėgimo bateliai. Profesionali, bėgimui pritaikyta avalynė skirta ne tik profesionaliems bėgikams, bet ir mėgėjams. Ženkli dalis rinkoje esančių bėgimo batelių savo technologijomis ir inžineriniais sprendimais padeda pakelti komforto jausmą bėgant, sumažina smūginę jėgą ir apkrovą tenkančią kūnui, taip pat specialiai projektuota avalynė gali pakoreaguoti problematišką pėdos ar čiurnos judesio poziciją. Patogi ir teisinga bėgimo avalynė gali padėti sumažinti traumų riziką taip pat suteikia papildomos motyvacijos išsijudinti.

  Pradedantiems bėgikams rekomenduojame išsirinkti bėgimo batelius atliekant specialią PĖDOS TESTO programą.

  Širdies ritmo monitorius

  Širdies darbą sekti svarbu! Ypač pradedant bėgioti. Širdies ritmo monitoriai gali tiksliau įvertinti tavo galimybes trasoje, taip pat padeda neperspausti ir per daug neapkrauti svarbiausio kūno raumens. Fiksuodamas širdies darbą geriau pažinsi kūną, tiksliau seksi savo progresą. Tiksliam širdies darbo sekimui galimos dvi opcijos:

  1. širdies ritmo diržas + tavo išmanusis telefonas;
    
  2. širdies ritmo diržas + bėgimo laikrodis;


  Patogi apranga

  Prieš pradedant ieškoti naujos bėgimo aprangos siūlome atlikti turimos spintos reviziją. Daugelis sportui tinkančių drabužių (teniso šortai, jogos tamprės, sintetiniai marškinėliai) gali puikiai pasitarnauti pradedant prisijaukinti bėgimą.

  Pavasaris puikus metas pradėti savo bėgimo kelionę. Šylant orams aprangos kiekis proporcingai mažėja, todėl tik pradedant nereikės investuoti į kalną termo drabužių, striukų ir aksesuarų. Įprastinė statistinio pavasario temperatūra privers pagalvoti apie tampres/kelnes, šortus, plonus marškinėlius ir ploną striukę nuo vėjo.

  Rinkdamasis naują aprangą atkreipk dėmesį į gaminio sudėtį, rinkis pilnai sintetinius drabužius pasižyminčius maksimaliomis prakaito išgarinimo savybėmis. Mažiau užsilikusio prakaito - mažesnė pritrynimų rizika, lengvesnis gaminio svoris, komfortiškesnės sąlygos bėgimui.

  Mažos, tačiau reikšmingos smulkmenos

  Smulkūs bėgimo aksesuarai gali pridėti itin daug komforto ir išpręsti smulkias tačiau kartais erzinančias problemas susijusias su pritrynimais, daiktų transportavimu ar hidracija.

  Nepamiršk papildyti savo bėgimo inventoriaus šiais praktiškais aksesuarais:

  • Bėgimo kojinės - užtikrina gerą prakaito garinimą bateliuose, sumažina pritrynimų tikimybę, suteikia papildomo komforto;
  • Bėgimo diržai - padeda patogiai ir efektyviai sutalpinti smulkius daiktus kuriuos norėtum turėti kartu su savimi (telefonas, raktai, piniginė, silikoninė gertuvė, plona striukė nuo vėjo, energiniai geliai ir pan.);
  • Bėgimo kepurės - apsaugo galvą ir akis nuo tiesioginių saulės spindulių, kartu efektyviai garindami prakaitą;
  • Galvos raiščiai - suteikia malonią apsaugą nuo vėjo ir/arba sulaiko prakaito tekėjimą ant veido;

   

Vasaros išpardavimas ---> Sutaupyk!